Göteborg: +46 (0)31 79 72 101 | Norrköping: +46 (0)11 18 00 75 info@okero.se

Kontakta oss

OKERO är väldigt flexibla. Utnyttja det!
Personal

GÖTEBORG

Peter Vikström

Peter Vikström

VD, försäljning

Direkt: 031 79 72 102
Mobil: 0706 35 03 33
e-mail: peter@okero.se 

Eva Linderoth

Eva Linderoth

Montering

Direkt: 031 79 72 105

Marcus Karlsson

Marcus Karlsson

Produktions- & inköpsansvarig, försäljning

Direkt: 031 79 72 103
Mobil: 0708 10 56 81
e-mail: marcus@okero.se

Mikael Linderoth

Mikael Linderoth

Montering, el-ritning

Direkt: 031 79 72 105
e-mail: mikael@okero.se

Nikelas Johansson

Nikelas Johansson

Teknikansvarig, montering

Direkt: 031 79 72 104
e-mail: nikelas@okero.se
Christina Palm

Christina Palm

Ekonomi

Direkt: 031 79 79 562
e-mail: christina@rvb.se

NORRKÖPING

Robert Vesterlund

Robert Vesterlund

Försäljning, projektledning, teknisk planering

Direkt: 011 18 00 75
Mobil: 0705 554 563
e-mail: robert@okero.se

 

Robin Lundström

Robin Lundström

Marknadsansvarig

Direkt: 011 300 48 40
Mobil: 0724 012 214
e-mail: robin@asosweden.se

 

   

Kärrlyckegatan 24, 418 78 Göteborg

Telefon: +46 (0)31 79 72 101 
Epost: info@okero.se
Faktura: invoice@okero.se